İletişim Hizmetleri

Çin pazarına en hızlı giriş yerel bağlantılar üzerinden gerçekleştirilir. Ancak Çin ile iş yaparken yaşanan en önemli kırılma noktalarından birisi de firmanız için uygun bir ortak bulmaktır. Türk firmaları tarafından internet üzerinden bulunan Çinli firmalar çoğu zaman üretici değil aracı olarak faaliyet göstermekte, ürünleri piyasadaki kalite ve standartları birbirinden çok farklı firmalardan toplamaktadır. Ayrıca fiyat ve teslim şartlarında sık sık değişiklikler yaparak ithalatçı firmanın operasyonlarını zor durumda bırakabilmekte ve ürün kalitesi ve teslimat süreçleri ile ilgili yaşanan sorunlarda hiçbir sorunluluk üstlenmeden iletişimi tamamen kesebilmektedir.

En Uygun Partner
Kesintisiz İletişim
Deneyimli Ekip

İletişim Hizmetleri

hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçin

CTTIP Danışmanlık ve Dış Ticaret A.Ş. olarak Çinli firmaların bu tür riskleri tarafımızca üstlenilir ve Çinli firma ile doğrudan iletişim içerisinde müşterilerimizin haklarının korunması adına gerekli tüm müdahaleler tarafımızca yapılır.

Ayrıca, Çin’i ziyaretinizde her türlü resmi ve özel tercüme hizmetlerinizi karşılıyor, ayrıca ihtiyaç duymanız halinde anlaşmalı olduğumuz yeminli tercüme büroları üzerinden gerekli evrak işlerinizi takip ediyoruz.

Hizmetlerimiz
İletişim
Telefon

+90 530 041 00 48

E-posta

info@cttipconsulting.com

Adres

1438. Cad. 10/11 Çukurambar, Çankaya-Ankara / Türkiye

Bize Ulaşın