Marka Tescil Hizmetleri

Dünya Fikri Mülkiyet Teşkilatı’nın (WIPO) Madrid Sözleşmesine taraf olmakla birlikte, Çin’in kendi ulusal sistemi üzerinden yaptırılmayan tescil işlemleri markanızı Çin’de koruma açısından yeterli değildir. 

Birçok Türk firması WIPO kapsamında yaptırdığı uluslararası tescil ile kendi markasının Çin’de de tam olarak koruma altına alındığını düşünerek büyük hata yapmaktadır. Sadece Çin’e ihracat yapanlar açısından değil, Çin’den ithalat yapan firmaları da yakından ilgilendiren bu konuda, yetersiz işlem veya eksik takip nedeniyle ürünlerinizin Çin’e girmesi engellenebilir ya da Çin’den kendi markanız adı altında tedarik ettiğiniz ürünlerin yine sizin markanız adı altında farklı ülkelerde satıldığını görebilirsiniz.

Sorunsuz İthalat-İhracat
Alıcı-Satıcı Bilgileri
Çin’den Yatırımcı Bulma

Marka Tescil Hizmetleri

hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçin

Bu nedenle, Çin pazarı ile herhangi bir şekilde iletişim kurmuş, fuara katılmış, firma/heyet ziyareti yapmış olan her firmanın markasını Çin’de de tescil ettirmesi çok önemlidir. 

CTTIP Danışmanlık ve Dış Ticaret A.Ş., marka tescil işlemlerinizi yakından takip edip sizin adınıza en doğru adımları atarak markanızın hem Çin’de hem de global pazarlarda taklit edilmesinin önüne geçmektedir.

Hizmetlerimiz
İletişim
Telefon

+90 530 041 00 48

E-posta

info@cttipconsulting.com

Adres

1438. Cad. 10/11 Çukurambar, Çankaya-Ankara / Türkiye

Bize Ulaşın